מתנפחים

שילוב מתקנים מתנפחים באירועים הפך זה מכבר לבשורה הבאה בתחום השרת התוכן באירוע. אילו סוגים שלך מתקנים מתנפחים נוכל גם אנחנו לשלב באירועים?

 

מתקנים מתנפחים לחתונות ואירועים
אירוע משפחתי אשר אנו חוגגים הינו בעל ערך ומשמעות עברינו. כולנו הינו רוצים שאירוע זה יזכר לטובה לא רק בקרבנו אלא גם בקרב האורחים אשר יפקדו את האירוע. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בחתונה, השקעה באירוע מיוחד ובלתי נשכח, הינה רבה.

כדי ליצור אירוע מיוחד עלינו לחשוב באופן יצירתי ושובר שגרה. כולנו מכירים את האטרקציות הרגילות לאירועים. כולנו מכירים את הרקדנים, הרקדניות, המזכרות הניתנות בסוף האירוע וכיוצא בזה. אם כך, מה תוכל להיות תוספת אטרקטיבית לאירוע אשר תשנה את פניו ותרענן אותו לחלוטין?

השכרת מתקנים מתנפחים באירועים

האטרקציה החמה ביותר לאירועים ולחתונות הינה הצבה של מתקנים מתנפחים במתחם האירוע. מתקנים מתנפחים אינם מיועדים רק עבור ילדים. חברות רבות להשכרה של מתקנים מתנפחים מציעות מתקנים מיוחדים המשמשים לשלל פונקציות מעבר למתקני קפיצה.

מתקנים מתנפחים אלו כוללים מתקן באנג'י ראן, מתקן אקולייזר כדור – סל, מתקן השור הזועם, מתקן קיר טיפוס, מתקן פירמידת טיפוס, מתקן סומו, מתקן ספיידר – מן ואף מתקן הג'יירו המפורסם אשר מדמה ריחוף.

כיצד תוכלו לשכור מתקנים מתנפחים לאירועים

לפני השכרת המתקנים רצוי שתקדישו זמן לחשיבה על צרכי האירוע, אופיו ואורחיו העתידיים. אחר כך נסו להתאים לכך את המתקנים המתאימים מתוך מגוון המתקנים אשר יוצעו לכם. המתקנים מושכרים לרוב ליממה וכוללים את כל בציוד הנדרש להם כולל משאבת ניפוח חשמלית.

חלק מן המתקנים דורשים השגחה של איש צוות מיוחד מטעם החברה. נסו לערוך סקר שוק קצר דרך החברות השונות להשכרת מתקנים מתנפחים המציעות את עצמן על גבי רשת האינטרנט. מכך תוכלו לקבל תמונה עדכנית של מצב השוק בתחום. כל הנאמר במאמר זה הינו המלצה בלבד.

מתקנים מתנפחים